Grono pedagogiczne

l.p. Nazwisko Imię Stanowisko
1 WALECZEK Gabriela DYREKTOR/ historia
2 KUDŁA Ewa V-ce Dyrektor /  chemia
3 Banik Katarzyna przyroda
4 Barczyk Monika j. ang.
5 Bartoszek Żaneta pedagog specjalny
6 Bątorek – Gazda Małgorzata muzyka
7 Błaszczyk Justyna edukacja wczesnoszkolna / metodyk
8 Błeszyńska Anna matematyka
9 Borys Beata edukacja wczesnoszkolna / religia
10 Bożym – Golasz  Anna pedagog szkolny
11 Bożym Barbara kier. świetlicy
12 Charchut Joanna edukacja wczesnoszkolna
13 Chemicz Mariola edukacja wczesnoszkolna
14 Chrabąszcz Sylwia wf
15 Drenda Pelagia edukacja wczesnoszkolna
16 Dyduch Aneta świetlica
17 Dzięciołowska-Krupa Agnieszka j. polski
18 Famulicka Hanna psycholog
19 Frankowska Anna edukacja wczesnoszkolna
20 Fricowska Natalia wychowawca świetlicy
21 Galmon-Dudzik Jolanta j. ang.
22 Gierczyńska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
23 Golec Marzena pedagog specjalny
24 Gorajska-Kot Maria psycholog
25 Grzesiak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
26 Grzesik Magdalena historia
27 Grzywocz Barbara WF
28 Hauza Mirosława Edukacja wczesnoszkolna / logopeda
29 Hojeńska Urszula edukacja dla bezpieczeństwa
30 Jerominek Agnieszka historia
31 Kamińska Julia j. niem.
32 Kępa Monika matematyka
33 Kliś Bogumiła pedagog specjalny
34 Kowolik Joanna religia
35 Krupa Sebastian W-F
36 Kuligowski Janusz historia
37 Lenart Agnieszka pedagog specjalny
38 Ludwikowska Gabriela pedagog specjalny
39 Ładniak Izabela Przyroda / geografia
40 Łebek Dariusz biologia
41 Malecha Justyna wychowawca świetlicy
42 Malik Patrycja matematyka
43 Mandrek Gabriela j. niem.
44 Mandzewska-Madejska Joanna plastyka
45 Maroszek Justyna matematyka
46 Matyja-Ćwiląg  Małgorzata j. polski
47 Micor  Barbara Przyroda / geografia/ WDŻ
48 Miś Jolanta Logopeda
49 Moj Anna matematyka
50 Münzer Lucyna technika
51 Niesporek Joanna wychowawca świetlicy
52 Ochęcki Paweł informatyka
53 Olearczyk Grażyna Edukacja wczesnoszkolna
54 Osmańczyk Anna j. niem.
55 Panek Żaneta fizyka
56 Piwowarska Monika religia
57 Pracka Ewa pedagog specjalny
58 Przyłucka Aleksandra j. polski
59 Puchlik-Grzywnowicz Eliza historia
60 Ratyńska Edyta j. angielski
61 Rosół Joanna j. ang. / WOS
62 Rożek Agnieszka pedagog specjalny
63 Sękala Ewa Edukacja wczesnoszkolna
64 Solny Iwona bibliotekarz
65 Szary Agnieszka pedagog specjalny
66 Szewczyk Barbara Edukacja wczesnoszkolna
67 Szmidt Bogusława Edukacja wczesnoszkolna
68 Szturma Justyna Pedagog szkolny
69 Świerkot Iwona Edukacja wczesnoszkolna
70 Toborek Anna Edukacja wczesnoszkolna
71 Trojak-Kuciczek Beata j. polski
72 Turannt Małgorzata pedagog specjalny
73 Wardzichowska Iwona Edukacja wczesnoszkolna
74 Węglarzy Jolanta j. polski
75 Węglarzy Tomasz wf
76 Widełka Katarzyna pedagog specjalny
77 Wiecha-Iwanicka Anna Przyroda / geografia
78 Wielgus Aleksandra Edukacja wczesnoszkolna
79 Witek Sonia j. niem.
80 Wołoszyn – Kusio Anna j. polski
81 Woźniczka Katarzyna matematyka
82 Wyleżoł Adam wf
83 Ziółek Agnieszka Przyroda / geografia